Hitparáda nejoblíbenějších online her současnosti
PiratestormKaždý z nás občas rád zabrouzdá na internetu a hledá nějakou tu zábavu ve formě online her. Existují však i takoví herní nadšenci, kteří většinu volného času tráví právě hraním nejnovějších her a užívají si spoustu hodin online zábavy.

Ať již patříte k hráčům příležitostným nebo pravidelným, dovolte nám seznámit vás s nejatraktivnějšími hrami současnosti.

Na své si v následujících tipech přijdou milovníci akční pirátské zábavy, skvěle graficky zpracovaných browser her i her s nádechem tajemna a fantasy.

Vzhůru na palubu!

Následující pirátské dobrodružství potěší všechny vyznavače mořských výprav. Ti z vás, kteří milují české hry online, by rozhodně neměli přehlédnout hru s názvem PirateStorm. Jedná se o skvěle propracované pirátské dobrodružství, které vám umožní ocitnout se v kůži neohroženého piráta dobývajícího světové moře a oceány. Abyste vůbec mohli vyplout, musíte naverbovat dostatečně silnou posádku, která bude plnit vaše přání a rozkazy. Vybírejte pečlivě, v případě špatné morálky a ztráty respektu se může na lodi projevit vzpoura a její kapitán skončí v modravých hlubinách mezi obřími rybkami lačnými po chutném masíčku. A takhle by vaše sláva určitě skončit neměla.

Čeká na vás řada překážek i náročných questů, které je nutno překonat. Ostrý vítr a ledová voda vás budou bičovat do tváří, mořské obludy se budou chtít zmocnit nejen vaší lodi, ale především vaší posádky a další neohrožení piráti vám cestu za vysněným cílem také ztrpčí nemalou měrou. Pokud však vytrváte až do cíle, odměnou vám bude poklad nevyčíslitelné ceny a nikdy neutuchající sláva. Zapíšete se do pirátské historie a o vašich hrdinských činech se bude vyprávět ještě spoustu let.

Pouhých pár minut, které vám zabere registrace, vás dělí od dobrodružství na moři, zajímavých úkolů a rozsáhlých map, které zabaví na dlouhé hodiny.

Zábava v oblacích

skyramaProstředí letiště potřebuje nemalou péči a schopného managera, který bude prosazovat své jedinečné schopnosti a rozvíjet letištní prostor k dokonalosti. I když se může na první pohled zdát tato úloha snadná, opak je pravdou. Vaše pracovní doba je neomezená, letiště vyžaduje péči celých 24 hodin denně. Musíte se totiž starat o odbavování letadel i cestujících, jejich bezpečný dolet a vaší pozornosti nesmí uniknout ani takové malichernosti, mezi které patří ztráta zavazadel nebo řešení případných stížností na personál vašeho letiště.

Aby letištní kolos prosperoval, nezapomínejte na pořádání nejrůznějších společenských akcí, doplňování o nové služby, které budou přispívat k maximálnímu komfortu a spokojenosti zákazníků a nikdy neusínejte na vavřínech! Rozvoj letiště přiláká nové zákazníky i sponzory a vy se můžete těšit z nemalých příspěvků, které bude obsahovat vaše letištní kasa.

U této skvěle graficky zpracované browser hry, nesoucí název Skyrama, se rozhodně nudit nebudete. Čeká na vás spousta zajímavých úkolů v oblacích a nikdy nekončící hodiny zábavy z prostředí letiště.
Osud lidstva máte pouze ve svých rukou

Dělá se vám z výšek nevolno? Při zmínce o letadle se o vás pokouší hysterický záchvat a mdloby? Tak to vás zřejmě předchozí hra příliš nezaujala. Pojďme se tedy společně podívat do bájného světa, kterému již po několik staletí vládnou krutí draci. Tato jedinečná hra online nesoucí název Drakensang si získala početnou základnu fanoušků po celém světě. Drakensang patří mezi MMORPG hry, ve kterých představují hlavní postavu neohrožení hrdinové.

Zde jste se stali nebojácným hrdinou vy a musíte splnit jeden jediný. Musíte se zasloužit o svrhnutí dračího vládce i jeho stoupenců. Vybojujte pro lidské pokolení svobodu a světlou budoucnost. Sbírejte zkušenosti a poměřte své síly s krutými draky. Osud lidstva je jen ve vašich rukou!
Battlefield Heroes
Tvůrci Battlefield 1942™ a Battlefield 2™ se rozhodli potěšit své fanoušky komiksovou verzí populární počítačové akční hry Battlefields. Dobře propracovaná online hra Battlefiled Heroes je k dispozici zcela zdarma, což patří k super bonusům k zábavě a zajímavé grafice. Do víru hraní se mohou ponořit začátečníci i pokročilí.

Battlefiled HeroesKomiksový styl ve střílečce zdarma
Akční hra Battlefiled Heroes je typu FPS a údaje o hráčích z jara 2011 hovoří o sedmi miliónech uživatelů, neváhajících se zaregistrovat a hrát, co jim síly stačí. Komiksová střílečka funguje zcela zdarma díky internetovému prohlížeči. Pokud potřebujete obstarat nadstandardní obleky a zbraně, potom si zaplatíte BattleFunds a můžete své vojáky lépe vybavit, nebo postupovat rychleji jednotlivými úrovněmi. Po registraci si každý jedinec stvoří čtyři Heroes (hrdiny) a za ně bojuje. Hra přináší boj dvou armád – National Army má červenou vlajku s bílou lebkou a obleky v černých až šedých barvách, Royal Army má modrou vlajku s bílou korunou a obleky v odstínech světle hnědé až zelené. Hra disponuje několika mapami, kde například padá sníh, je den či noc.

Battlefiled HeroesZahrajte si Battlefiled Heroes
Ve hře se nacházejí tři třídy vojáků – Gunner (Kulometčík), Soldier (Voják) a Commando (Odstřelovač). Odlišují se od sebe schopnostmi a kouzly. Například voják (střední zdraví) využívá samopaly, brokovnice nebo pistole, z kouzel může na několik sekund spatřit nepřátele skrývající se za překážkami a budovami, může využít hořící střely, tlakové vlny nebo multi granát. Gunner (vysoké zdraví) používá k boji brokovnice, kulomety, bazooky a granátomet. Z kouzel například absorbuje střelu tanku nebo okolní výbuch a tím si doplní zdraví, díky výbušnému sudu zraní nebo alespoň zpomalí nepřátele kolem sebe. Comando (nízké zdraví) se vrhá do bojů s pistolemi, odstřelovačskými puškami, granátometem nebo s noži. Z kouzel mu je dopřán kouř matoucí nepřátele, základní neviditelnost, nášlapná mina nebo nakažený nůž.